KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914537
nr 1391 4537
Oidentifierad konstnär. Signerad E Munthe, daterad -75. Olja på duk, 65x45, yttermått inklusive ram: 70x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 april 2021
kl 18:58:28
100 kr
150 kr